راه اندازی مغازه یا باز کردن فروشگاه، خرده‌فروشی رویایی است که به سادگی می‌توانید آن را به واقعیت تبدیل کنید. کافی است با برخی از پیش‌نیازهای اولیه و نحوه راه اندازی مغازه مانند استراتژی مکان یابی، قراردادهای تجاری و و قوانین مرتبط با آن… آشنا شوید. نکته مهم در هر کسب‌وکاری، دوام و بقای آن است. با وجود اوضاع اقتصادی نابه سامان و رقابت‌های موجود در بازار کسب و کار، برای اینکه بتوانید ریسک راه اندازی فروشگاه را کاهش دهید لازم است علاوه بر شناخت قوانین ، روش‌های ساده طراحی برنامه کسب و کار یا (Business Plan) و فوت و فن جذب سرمایه را بشناسید.

برای این منظور لازم است چک لیستی از اقدامات لازم برای پیاده سازی تهیه کنید. مواردی از قبیل: تعیین ساختار قانونی کسب و کار، تعیین نوع کالا یا خدمات قابل ارائه، مکان یابی، اصول و قواعد بازاریابی در حوزه کاری، جذب سرمایه و قوانین شراکت از ملزوماتی است که باید در نظر گرفته شود.

تیم مشاوره کسب و کار اسپات با بهره مندی از افراد مجرب این حوزه آماده ارائه خدمات مشاوره در حوزه راه اندازی است. به علاوه شرکت اسپات با دارا بودن کارخانه های تولیدی تجهیزات مورد نیاز انواع فروشگاه، قادر است در تمامی مراحل فرآیند ایده تا اجرای پروژه فروشگاهی همراه با کارفرمایان محترم باشد.