اخبار

حضور معاون وزارت صمت و استاندار قم در آیین افتتاح کارخانه تولیدی اسپات

فاز توسعه کارخانه های تولیدی اسپات که به منظور افزایش ظرفیت تولید به منطقه شکوهیه منتقل شده بود بصورت رسمی افتتاح شد.

در این مراسم که صبح روز چهارشنبه بیستم بهمن ۱۴۰۰ و در محل کارخانه اسپات برگزار شد، آقای براداران معاون وزیر و آقای شاهچراغی استاندار قم و تنی چند از مدیران و مسئولان استان به همراه کابینه حضور داشتند.

افتتاح کارخانه اسپات

به گزارش روابط عمومی اسپات، در این رویداد، ضمن ارائه گزارش عملکرد سازمان، از خطوط تولید جدید کارخانه رونمایی و ظرفیت های تولیدی سازمان من جمله: توسعه فضای کارخانه و بالطبع آن افزایش ظرفیت تولید، ورود به بازار محصولات جدید، قابلیت ورود به بازارهای جهانی و توسعه صادرات، تولید محصولات با کیفیت و قابل رقابت با برندهای معتبر جهانی و برخی دیگر از ظرفیت های سازمان توسط مدیریت عامل شرکت به سمع و نظر بازدیدکنندگان رسید.

علی شهبازی مدیر عامل اسپات، ضمن ارائه توضیحات در خصوص صنعت تجهیزات خرده فروشی، برخی موانع و مشکلات موجود بر سر راه تولیدکنندگان این حوزه را عنوان و از توانایی سازمان جهت افزایش تولیدات روزانه خود خبر داد. طبق نظر ایشان با برخورداری از حمایت های کافی از آنجا که کیفیت محصولات تولیدی این شرکت در حد استانداردهای جهانی است، امکان افزایش میزان تولید وجود داشته تا جایی که در بسیاری از اقلام این بخش از صنعت، نیاز به واردات کالای خارجی نخواهد بود.

در طی این مراسم از خطوط مختلف تولیدی کارخانه اسپات اعم از: قفسه های فلزی، یخچال و فریزرهای فروشگاهی، چک اوت کانتر، ترولی های انبار و بخاری درجا بازدید و توضیحات مربوط به هر یک ارائه گردید و عنوان شد که فاز توسعه محصولات در حوزه لجستیک و انبارداری در حال بهره برداری بوده و در آینده ای نزدیک محصولات از قبیل انواع قفسه، رک و تجهیزات لجستیک انبار به سبد محصولی اسپات اضافه خواهد شد.

جناب آقای مظفری عضو هیئت مدیره و معاونت بازرگانی  فروشگاه های افق کوروش نیز که در این بازدید حضور داشت، ضمن ابراز رضایت از همکاری چندساله با اسپات، قابلیت ورود این شرکت به بازار محصولات و تجهیزات جدید من جمله انواع وسیله نقلیه انبار مانند لیفتراک را بالا ارزیابی و دستیابی به آن را در آینده نزدیک میسر دانست.

شرکت اسپات از زیرمجموعه های گروه صنعتی گلرنگ است که با هدف تولید تجهیزات خرده فروشی از اتبار تا فروشگاه تأسیس شده و در مدت زمان پنج ساله از افتتاح خود، تجهیز بیش از ۳۰۰۰ شعبه از فروشگاه های زنجیره ای برندهای مطرحی همچون: هایپرفمیلی، دیجی کالا، دیلی مارکت، افق کوروش، شرکت ملی پست ایران، اُکالا، گندم و … را کارنامه خود ثبت کرده است.

این مراسم با تبادل نظر در خصوص راهکارهای بهبود و توسعه توانمندیهای تولیدات داخلی به اتمام رسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *