اخبار و رویدادها

رونمایی از سه محصول جدید اسپات

یه گزارش روابط عمومی اسپات سیزدهمین نمایشگاه بین المللی کالا، خدمات و تجهیزات خرده فروشی و فروشگاه های زنجیره ای در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران در حال برگزاری است.

حسین صبوری قائم مقام فروشگاه زنجیره ای افق کوروش به همراه جمعی از معاونین ستاد مرکزی و مناطق از غرفه شرکت سامان پویش تامین ( اسپات) بازدید کردند و در جریان انواع کاربری، روند سفارشی سازی، مشخصات فنی محصولات جدید و بهینه سازی محصولات قبلی این شرکت قرار گرفتند.

علی اصغر شهبازی مدیرعامل شرکت سامان پویش تامین در مراسم رونمایی از محصول جدید شرکت اسپات به تشریح ویژگی ها و برتری های یخچال میوه و سبزیجات مدل Hifresh پرداخت و گفت: این محصول جدید شرکت اسپات برای اولین بار در ایران با طراحی زیبا و منحصر به فرد و کاربری ویژه به بازار معرفی شده و تمام فروشگاه های میوه و سبزیجات می توانند جهت حفظ طولانی مدت کیفیت و تازگی محصول از این تجهیزات استفاده کنند.

وی به یخچال پلاگین (موتور سرخود ) سری اکونومیک و ویژگی های متمایز آن پرداخت و افزود: این محصول و تجهیز برودتی با موتور سرخود برای فروشگاه های محلی با ابعاد مختلف به ویژه فروشگاه های کوچک قابلیت استفاده دارد ‌‌و بصورت درب دار یا پرده هوا قابل سفارش است.

مدیرعامل شرکت اسپات نیز به معرفی محصول جدید دیگر تحت عنوان شلف چهار ستون Holdex مدل Ecofix اشاره کرد و گفت: این نوع شلف با هدف ورود به بازارهای جدید و شناسایی نیازهای اکثر فروشگاه های خرده فروشی ارائه شده که با تنوع گسترده ای از ابعاد کوچک تا قفسه های بزرگ انباری قابلیت سفارش دارد و از تحمل وزنی قابل توجهی برخوردار است.

محصولات جدید دیگری از جمله کانتر فروشگاهی تینو، ترولی پلتفرم، شلف و استند ویژه پشت کانتر از دیگر تجهیزاتی بود که برای اولین بار از سوی شرکت اسپات در این نمایشگاه در معرض دید عموم قرار گرفت .

بنابراین گزارش،غرفه شرکت سامان پویش تامین ( اسپات) در سالن ۳۸ غرفه شماره ۱۶ واقع شده و علاقه مندان تا چهارشنبه 18 دی ماه می توانند از این غرفه بازدید کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *