اخبار

پنجمین سالگرد تأسیس شرکت اسپات در جمع همکاران برگزار شد

شرکت اسپات که از سال 1395 و با نام رسمی سامان پویش تأمین آغاز به فعالیت نموده است، امسال در حالی پنجمین سالگرد تأسیس خود را جشن گرفت که در مقایسه با سالهای نخست فعالیت خود پیشرفت و توسعه قابل توجهی داشته است.

 

 

حوزه فعالیت این شرکت در ابتدا تأمین تجهیزات نگهدارنده فروشگاه های زنجیره ای بود که پس از مدتی با اضافه نمودن تجهیزات برودتی اعم از انواع یخچال و فریزر فروشگاهی، توانست سبد محصولی کاملی برای مشتریان خود فراهم نماید. مشتریان اسپات که از میان آنها می توان به برندهای مطرحی همچون: مینو­مارت، جانبو، دیلی مارکت، هایپراستار، شهروند، رفاه، دیجی کالا، افق کوروش، گندم و … اشاره نمود، در این مدت از محصولات متنوع اسپات برای تجهیز فروشگاه های خود استفاده نموده اند

 

.

 

مدیرعامل اسپات در متن تبریک خود ضمن اشاره به پیشرفت قابل توجه سازمان، این مهم را در گرو تلاش و کوشش مضاعف همکاران سازمان عنوان نموده و با ابراز خرسندی از گردهمایی گروهی فعال و با پشتکار در بخش های تولیدی و پشتیبانی، آینده درخشانی در مسیر پیش روی سازمان متصور شد. در متن تبریک مهندس شهبازی آمده است: “پنج سال گذشته، مسیر پر پیچ و خمی پشت سر گذاشتیم و در حالی چشم به فردای روشن اسپات دوخته ایم که در این مدت هرسال به سرمایه های ارزشمند سازمان افزوده شده است. ارتقاء جایگاه سازمان در میان شرکت های برتر تولیدی کشور، تبدیل شدن به یکی از بازیگران اصلی عرصه تجهیزات فروشگاهی در ایران و دستیابی به بازارهای بین المللی جز در سایه تلاش همکاران محترم میسر نبوده است. این موفقیت را به همه عزیزان تبریک عرض نموده و روزهای پرنشاط همراه با موفقیت های بسیار برای همه آنها آرزومندم.”

 

به گزارش روابط عمومی اسپات، جشن پنجمین سالگرد تأسیس شرکت همزمان با رونمایی از محصولات جدید در هر دو حوزه تجهیزات برودتی و نگهدارنده فروشگاهی همراه بود.  شرکت اسپات از شرکت های تابعه هلدینگ بزرگ گلرنگ است که با هدف تولید و تأمین تجهیزات فروشگاهی و انبار پا به عرصه صنعت نهاده است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *