اخبار و رویدادها, رویداد

رونمایی اسپات از محصولات جدید در سومین نمایشگاه بین المللی ایران ریتیل شو 2021

ایران ریتیل شو 2021

سومین دوره نمایشگاه مراکزخرید، مجتمع‌های تجاری، رویکردهای نوین صنعت خرده‌فروشی و صنایع وابسته از نهم تا دوازدهم مهرماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران، برگزار شد.
همزمان با این رویداد، شرکت اسپات محصولات جدید خود، از جمله یخچال، فریزر، قفسه فروشگاهی و چک اوت کانترهای اکونومیک را با هدف تجاری سازی و کاهش قیمت به بازار عرضه کرده است. این گروه محصولی جدید با حضور مدیریت عامل فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش، جناب آقای صبوری و معاونین مناطق آن مجموعه، توسط مدیران سازمان، به حاضرین معرفی شده و در معرض دید عموم قرار گرفت.

ایران ریتیل شو 2021

به گزارش روابط عمومی اسپات، جنابآقای صبوری و هیئت همراه، ضمن بازدید از غرفه این شرکت، در جریان انواع کاربری، روند سفارشی سازی محصولات، مشخصات فنی محصولات جدید و بهینه سازی محصولات قبلی قرار گرفتند. در این بازدید آقای شهبازی به تشریح ویژگی های محصولات به ویژه تجهیزات جدید پرداخت. همچنین پس از این بازدید، طی جلسه ای، دستاوردهای اخیر اسپات برای هیئت حاضر تشریح و در خصوص زمینه های جدید همکاری بحث و تبادل نظر شد.
در این رویداد که با حضور شرکت های فعال و به نام در حوزه خرده فروشی و مراکز تجاری برگزار گردید، در کنار نمایش دستاوردها و محصولات برندهای مختلف، پنل های تخصصی در زمینه و موضوعات مرتبط با صنعت نیز برپا شد که حاضرین می توانستند با حضور در این گردهمایی از آخرین اخبار مرتبط با صنعت مطلع گردند.

ایران ریتیل شو 2021
شرکت اسپات در این دوره با نمایش گروه محصولاتی همچون: تجهیزات برودتی، قفسه های فروشگاهی و انبار، ترولی های انبار و دیگر تجهیزات مرتبط با حوزه خرده فروشی حضور پیدا کرد. همچنین برند جدید اسپات که در زمینه تولید تجهیزات فروشگاهی اکونومیک فعالیت دارد به بازدیدکنندگان معرفی شد. این تجهیزات با هدف تجاری سازی و ارائه محصول با کیفیت و قیمت مناسب به بازار عرضه خواهد شد که فریزر پلوتو و یخچال اورانوس از جمله این تجهیزات است. با ورود این گروه محصولی، فروشگاه داران قادر خواهند بود فضای خود را با بودجه محدود نیز تجهیز و فضاسازی نمایند.
صنعت لجستیک و انبارداری از دیگر حوزه های مهم در صنعت خرده فروشی است که در روزهای اخیر با گسترش بستر تجارت الکترونیک، اهمیت دوچندان یافته است. تجهیزات لجستیک و انبار نیز در سالهای اخیر در سبد محصولی شرکت اسپات قرار گرفته و برنامه های مدونی نیز برای توسعه و گسترش این حوزه از کسب و کار در نظر گرفته شده است. انواع ترولی ویژه انبارهای مختلف از دیگر محصولاتی بود که بازدیدکنندگان از غرفه اسپات از نزدیک با ویژگی ها و نحوه کاربری آن آشنا شدند.

ایران ریتیل شو 2021
شرکت اسپات که دومین حضور خود در این نمایشگاه را تجربه کرد، به عنوان یکی از دغدغه مندان توسعه صنعت خرده فروشی، آماده ارائه خدمات مشاوره به مشتریانی است که به تازگی قصد ورود به این صنعت را داشته و یا تصمیم دارند با ایجاد تغییرات اثرگذار، بهترین استفاده از فضای فروشگاه یا انبار خود را داشته باشند.
برگزاری این نمایشگاه می تواند در تبادل اطلاعات فنی، بازرگانی، آشنایی هر چه بیشتر صاحبان و مدیران مراکزخرید، مجتمع‌های تجاری، فروشگاه‌های زنجیره‌ای و برندهای برتر صنوف مختلف و صنایع وابسته صنعت مراکزخرید، نقش مهمی ایفا نماید.

ایران ریتیل شو 2021
این نمایشگاه هرساله با حضور صاحبان برندهای خرده فروشی، مراکز تجاری و تولید کنندگان داخلی و خارجی فعال در صنعت، در نیمه دوم سال و در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران تشکیل می گردد که در سال جاری سومین دوره آن برگزار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *