اخبار و رویدادها, رویداد

اسپات حامی سومین نمایشگاه ایران ریتیل شو 2021

اسپات در سومین نمایشگاه بین المللی مراکزخرید، مجتمع‌های تجاری، رویکردهای نوین صنعت خرده‌فروشی و صنایع وابسته

سومین دوره نمایشگاه مراکزخرید، مجتمع‌های تجاری، رویکردهای نوین صنعت خرده‌فروشی و صنایع وابسته از 9 ام لغایت 12 ام مهرماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران، آغاز به کار خواهد کرد.
در این رویداد که با حضور شرکت های فعال و به نام در حوزه خرده فروشی و مراکز تجاری برگزار می شود، در کنار نمایش دستاوردها و محصولات برندهای مختلف، پنل های تخصصی در زمینه و موضوعات مرتبط با صنعت نیز برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی، شرکت اسپات در این دوره از نمایشگاه در کنار محصولات جاری خود، از محصولات جدید برند اکونومیک خود رونمایی خواهد نمود. این محصولات با هدف تجاری سازی و ارائه محصولات با کیفیت و قیمت مناسب به بازار عرضه خواهد شد.
برگزاری این نمایشگاه می تواند در تبادل اطلاعات فنی، بازرگانی، آشنایی هر چه بیشتر صاحبان و مدیران مراکزخرید، مجتمع‌های تجاری، فروشگاه‌های زنجیره‌ای و برندهای برتر صنوف مختلف و صنایع وابسته صنعت مراکزخرید، پژوهشگران و دست اندرکاران صنعت مذکور نقش مهمی ایفا نماید.

شرکت اسپات در این دوره با نمایش محصولاتی همچون: تجهیزات برودتی، قفسه های فروشگاهی و انبار، ترولی های انبار و دیگر تجهیزات مرتبط با حوزه خرده فروشی حضور خواهد داشت.

جهت دانلود دعوتنامه از طریق لینک زیر اقدام نمایید.

دعوتنامه 1

دعوتنامه 2

همچنین میتوانید تصاویز کارت را ذخیره نموده و یا اسکرین شات تهیه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *