اخبار و رویدادها, رویداد

افتتاح اولین شعبه فروشگاه های زنجیره ای مینو مارت با تجهیزات شرکت اسپات

افتتاح مینو مارت

فروشگاه های زنجیره ای مینومارت زیر مجموعه گروه صنعتی مینو با افتتاح اولین شعبه در بلوار مرزداران تهران آغاز به کار نمود.
به گزارش روابط عمومی، گروه صنعتی مینو با وجود داشتن بزرگ‌ ترین شبکه پخش مویرگی در کشور تصمیم گرفته است که زنجیره پخش را گسترش دهد و به گفته مدیران این گروه صنعتی تا سال ۱۴۰۳ قرار است دوهزار فروشگاه زنجیره ای را راه اندازی کنند.

عمده تجهیزات فروشگاهی این شعب توسط شرکت اسپات تأمین شده است که شامل تجهیزات و محصولات متنوعی اعم از: فریزر درب دار، یخچال پرده هوا، قفسه های یک و دوطرفه، چک اوت کانتر و استندهای
فروشگاهی اشاره نمود.

بنا به واحد بازاریابی اسپات، کلیه این تجهیزات بنا به نیاز و خواست مشتری سفارشی سازی شده و مطابق با رنگ سازمانی، طراحی مناسب صورت گرفته است.
بر همین اساس روز یکشنبه مورخ 21 شهریور 1400 با حضور دکتر علیرضا عباسیانفر مدیرعامل گروه صنعتی مینو ، اعضای هیئت مدیره و جمعی از مدیران عامل ۲۱ شرکت‌ گروه صنعتی مینو و نمایندگان شرکت اسپات، نخستین شعبه از فروشگاه زنجیره‌ای مینومارت در بلوار مرزداران افتتاح شد.

مینو مارت

همچنین در آینده ای نزدیک تعداد بیشتری از شعب این مجموعه در نقاط مختلف شهر تهران و کشور افتتاح خواهد شد.
شرکت اسپات افتخار همراهی با مجموعه های به نام و معتبری همچون: دیلی مارکت، هایپراستار، هایپرفامیلی، افق کوروش و … را در کارنامه خود ثبت نموده و انتخاب مجموعه مینو جهت تجهیز شعب فروشگاه های زنجیره ای را ارج می نهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *