اخبار و رویدادها, رویداد

افتتاح نخستین خط تجزیه مبادلات هوشمند پستی با همکاری شرکت اسپات

بهبود کیفیت مراسلات پستی با ترولی های نوین اسپات

شرکت اسپات همواره در مسیر ایجاد راهکارهای نوین لجستیکی و طراحی خلاقانه جهت بهبود فعالیت های حوزه انبار و انواع فروشگاه حرکت کرده است

با توجه به نرخ رشد سریع خرید های آنلاین به ویژه در حوزه خرده فروشی و شیوع جهانی ویروس کرونا، شرکت هایی همچون اداره پست با افزایش قابل ملاحظه ای در نرخ سفارشات خود مواجه شده اند. از سوی دیگر به دلیل عدم موفقیت در تامین تجهیزات از تامین کنندگان خارجی، شرکت اسپات توانست با طراحی سفارشی ترولی های پست راه حلی هوشمندانه در جهت حفظ کیفیت و سلامت ارسال سفارشات پستی ارائه دهد.

 

این محصول با دارا بودن ویژگی هایی همچون مقاومت بالا و تحمل وزنی زیاد، سهولت در استفاده، ایمنی و جلوگیری از سرقت و حجم قابل توجه بارگذاری سفارشات، توانسته رقابت پایاپای با نمونه های مشابه خارجی داشته باشد.

 

بنا به اظهارات مدیریت محترم عامل شرکت پست جمهوری اسلامی ایران جناب آقای سبحانی فر، ارسال بسته های پستی با بالاترین کیفیت و در نهایت سلامت از دغدغه های مهم شرکت پست بوده است که پس از رایزنی های انجام شده و با استفاده از ترولی های جدید شرکت اسپات حجم قابل توجهی از این مشکلات مرتفع گردیده است.

این ترولی ها که که یکی از نمونه های موفق راهکارهای جدید لجستیکی محسوب می شود در فاز ائل به تعداد 4000 عدد به شرکت پست تحویل داده شده است

شرکت اسپات در ادامه برنامه های تحقیق و توسعه خود سعی در بهبود و ارتقاء فرآیندهای لجستیکی دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *