اخبار و رویدادها, رویداد

افتتاح اولین نمایندگی شرکت اسپات در منطقه آزاد کیش

افتتاح اولین نمایندگی شرکت اسپات در منطقه آزاد کیش

 

 همزمان با چهارمین سالروز تاسیس شرکت اسپات (سامان پویش تآمین) ، اولین نمایندگی این شرکت با حضور جناب آقای مهندس شهبازی مدیرعامل و سایر مدیران ارشد اسپات به صورت خصوصی  در جزیره کیش افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت اسپات، جناب آقای رحمان سادات نجفی، نایب رئیس هیئت مدیره (مدیرعامل جامعه بازرگانان و بازاریان کیش) و رئیس هیئت مدیره شورای هماهنگی و همکاری فعالین اقتصادی مناطق آزاد و همچنین جناب آقای ابوالحسنی مدیریت محترم فروشگاههای زنجیره ای میتاکیش از دیگر حاضران در این مراسم بودند. در این رویداد، مدیران ارشد سازمان به ارائه برنامه های سال ۱۴۰۰ در حوزه توسعه و رونمایی از محصولات جدید برای پاسخگویی به نیاز مشتریان در این منطقه پرداختند.

 

 از اواسط سال 1398توسعه جغرافیایی و پوشش بازارهای جدید در دستور کار شرکت اسپات برای سال ۹۹ قرار گرفت و علیرغم شیوع پاندمی کرونا و وضع محدودیت های تردد بین شهری در کشو، با افتتاح نخستین نمایندگی شرکت در جزیره کیش اولین گام ها برای عملیاتی شدن این هدف برداشته شده و انتظار می رود که در سال های پیش رو سایر استان های کشور از جمله شیراز، اصفهان و تبریز نیز به این زنجیره ملحق شوند.

 

نظر به ساخت و سازهای گسترده در منطقه آزاد کیش و افزایش تقاضا برای تجهیزات و خدمات فروشگاهی در آن و همچنین بررسی ضرورت اعطای نمایندگی در راستای پاسخگویی به تقاضای مشتریان از داخل جزیره، سرانجام اولین نمایندگی شرکت اسپات رسما در جزیره کیش آغاز به کار کرد.

 

 

هدف از این همکاری تسهیل دسترسی مشتریان به خدمات و تجهیزات فروشگاهی اسپات و پوشش دهی به تقاضا در جزیره کیش و بالاخص کشورهای حوزه خلیج فارس خواهد بود. امکان سنجی حضور در بازارهای جدید از جمله فروشگاه های بزرگ پوشاک در کیش و کشورهای مجاور، بهبود کیفیت محصولات و رقابت پایاپای با برندهای خارجی و همچنین کوتاه شدن مسیر صادرات به کشورهای همسایه از جمله اهداف راه اندازی نمایندگی اسپات در جزیره کیش است.

 

همانطور که اشاره شد توسعه جغرافیایی از جمله اهداف از پیش تعیین شده برای سال ۹۹ بود و بدیهی است حضور پررنگ در سایر شهرها و مراکز استان های کشور در راستای تحقق این هدف در دستور کار قرار خواهد گرفت تا ضمن پاسخگویی سریع تر به تقاضاها در اقصی نقاط کشور، خدمات پس از فروش نیز با سهولت بیشتری در اختیار فروشگاه داران و صاحبان مشاغل قرار بگیرد.

درباره شرکت اسپات

 

شرکت اسپات در سال  ۱۳۹۵با مدیریت جناب اقای مهندس شهبازی به عنوان زیر مجموعه ای از هلدینگ بزرگ گلرنگ و با هدف تأمین و تجهیز فروشگاه های خرده فروشی تأسیس شد. اکنون پس از گذشت ۵ سال از آغاز به کار اسپات،  طراحی و تولید انواع تجهیزات  برودتی و نگهدارنده فروشگاهی ،لجستیک و انبار، به ویژه انبارهای تجارت الکترونیک، خدمات حمل و نقل و لجستیک انبار و ارائه مشاوره در زمینه طراحی فروشگاهی نیز به فهرست خدمات این شرکت افزوده شده است. شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش از جمله اصلی ترین مشتریان شرکت اسپات به شمار می رود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *