اخبار و رویدادها

جلسات تفکر استراتژیک در اسپات برگزار شد

جلسه آموزشی اسپات

جلسات آموزش تفکر استراتژیک در سازمان اسپات برگزار شد. در حوزه مباحث استراتژیک عموما عناوینی همچون: برنامه ریزی استراتژیک، مدیریت استراتژیک، پیاده سازی و حتی کنترل استراتژیک بیشتر به چشم می خورد. اما در این میان تفکر استراتژیک کمتر مورد توجه قرار گرفته است. تفکر استراتژیک، از جنس فکر کردن است. در واقع کسی که برای تقویت تفکر استراتژیک وقت می‌گذارد، یک شیوه‌ی فکر کردن را در خود تقویت می‌کند. خروجی فکر هم، چندان ملموس نیست.  تفکر استراتژیک برخلاف برنامه‌ریزی استراتژیک که در مواقع خاصی از سال و در بازه‌های زمانی‌ مشخص انجام می‌شود، همواره در تعامل با دنیای واقعی است.

آموزش تفکر استراتژیک اسپات

هدف از درس تفکر استراتژیک، آموزش نحوه فکر کردن و اندیشیدن بر پایه‌ی اصول استراتژی است.

تفکر استراتژیک همچنان‌که از نامش پیداست، قرار است شیوه‌‌ای بهتر برای فکر کردن را بیاموزد. کمک کند منابع خود را بهتر ببینیم و ارزیابی کنیم و بتوانیم از فرصت‌هایی که در محیط‌مان وجود دارد، بیشترین بهره را ببریم.

آموزش تفکر استراتزِک اسپات

به گزارش روابط عمومی اسپات، در راستای یکپارچه سازی و پیاده سازی چهارچوب کارت امتیازی متوازن و همچنین به منظور در یک راستا قرار دادن اهداف واحدهای مختلف و همراستاسازی با اهداف کلان سازمان، جلسات سه گانه آموزش تفکر استراتژیک برای نمایندگان واحدهای سازمانی برگزار گردید. خروجی مورد انتظار توانمندی واحدها در تعیین شاخص های عملکردی و سنجه های استراتژیک است.

در پایان این دوره آموزشی به شرکت کنندگان گواهی حضور در دوره اعطا گردید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *