اخبار و رویدادها

بازدید جناب آقای دکتر فضلی مدیر عامل محترم گروه معظم صنعتی گلرنگ و هیئت همراه از مجموعه اسپات

به گزارش روابط عمومی اسپات، صبح روز سه شنبه مورخ 25 مهر ماه سال جاری، مدیر عامل محترم گروه معظم صنعتی گلرنگ “جناب آقای دکتر فضلی” به همراه اعضای هیئت مدیره جناب آقای دکتر سزاوار، جناب آقای دکتر ابراهیمی و جناب آقای مهندس فاضلیان از مجموعه کارخانه های تولیدی اسپات بازدید به عمل آوردند.

در این رویداد که با هدف بازدید از سایت‌های تولیدی شرکت اسپات (سامان پویش تأمین) برگزار شد، هیئت محترم جناب آقای دکتر فضلی، در مراسمی که با حضور ریاست محترم هیئت مدیره اسپات جناب آقای دکتر صفری و مدیر عامل محترم مجموعه جناب آقای مهندس شهبازی، به مناسبت خوش آمدگویی و قدردانی از این اقدام در کارخانه اسپات تدارک دیده شده بود، حاضر شدند.

جناب آقای دکتر فضلی در حین بازدید از سایت های تولیدی اسپات، ضمن ابراز خرسندی از فعالیت و پویایی مجموعه و همچنین به خدمت گرفتن آخرین تکنولوژی در حوزه صنعت تجهیزات لجستیک و خرده فروشی، آینده روشن مجموعه را در گروه همت و تلاش تمامی همکاران و مدیران آن دانستند.

در این میان تمامی بخش های تولیدی از سوی جناب آقای مهندس شهبازی بصورت اجمالی خدمت ایشان و هیئت همراه معرفی و توضیحاتی جهت آشنایی هرچه بیشتر ایشان با فرآیندها ارائه گردید.

طی این اقدام جناب آقایان دکتر فضلی و مهندس فاضلیان و هیئت همراه، پس از بازدید از سایت‌های تولیدی در میان جمع مشتاق کارکنان حضور به هم رسانده و ضمن اظهار خشنودی مبنی بر حضور در آن جمع صمیمی، با اشاره به جمعیت 45000 نفری اعضاء گروه صنعتی گلرنگ، مجدداً تک تک کارکنان این مجموعه معظم را عضوی از خانواده بزرگ گلرنگ بر شمردند و به گفت‌و‌گو با حاضرین پرداختند.

طی مراسمی ویژه که با حضور کلیه کارکنان کارخانه و هیئت بازدید برگزار شد، جناب آقای دکتر فضلی داوطلبانه خواستار اعلام نظر همکاران و ارائه پیشنهادات و انتقادات ایشان شدند و به نکاتی که کارکنان سازمان اشاره می کردند توجه نموده و اعلام آمادگی در جهت برطرف شدن هر چه بهتر موانع و بهبود روند خدمت رسانی به اعضای سازمان داشتند.

این مراسم با تشریح برنامه‌هایی در جهت رفع دغدغه‌های کارکنان و اعضاء خانواده ایشان، آرزوی سلامتی برای تک تک اعضای خانواده اسپات و امضای لوح یادبود برای مجموعه به پایان رسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *