اخبار و رویدادها

دومین گردهمایی بزرگان صنعت خرده فروشی ایران

ایران ریتیل شو

حضور شرکت اسپات در دومین نمایشگاه بین المللی ریتیل شو 2020

دومین نمایشگاه بین‌المللی مراکز خرید، مجتمع‌های تجاری، رویکردهای صنعت خرده فروشی و صنایع وابسته موسوم به ایران ریتیل شو در روزهای پنجم تا هشتم دی ماه با حضور بزرگان صنعت خرده فروشی ایران در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار شد.

 

نمایشگاه

 

شرکت اسپات تأمين و توليد كننده تجهيزات فروشگاهي و انبارهای خرده فروشی نیز از جمله شرکت‌کنندگان در دومین نمایشگاه ایران ریتیل شو بود و در این رویداد تازه‌ترین محصولات خود شامل انواع قفسه، شلف و تجهیزات برودتی فروشگاهی را ارائه کرد و توانمندی‌هایش در زمینه تجهیز فروشگاه هاو انبارهای بزرگ فروشگاه های زنجیره ای را در معرض دید بازدیدکنندگان قرار داد.

 

نمایشگاه ریتیل

 

این شرکت که پروژه‌های موفقی چون تجهیز شعبات فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش، اکالا، شهروند، رفاه، ویوان ،وین مارکت ،هایپر استار، دیجی کالا ،شیرین عسل ،اتکا، اسپار، مینو، میهن ،و هایپر فامیلی را در کارنامه خود دارد و اکنون از جمله نام‌های مطرح صنعت خرده فروشی کشور به شمار می‌رود، حضوری پررنگ در نمایشگاه ایران ریتیل شو امسال داشت و میزبان ریاست محترم سازمان صنعت، معدن و تجارت قم، مدیران محترم فروشگاه‌های زنجیره‌ای، مدیران محترم اتحادیه‌های خرده فروشی و مدیران ارشد گروه میهن در غرفه خود بود.

 

تجهیزات فروشگاهی در نمایشگاه

 

در این دوره، استارت‌آپ‌های خرده فروشی، فروشگاه‌های اینترنتی، طراحان نرم‌افزارها و سخت‌افزارهای فروشگاهی، مراکز خرید در حال ساخت، شرکت‌های بهره‌بردار و فروشگاه‌های زنجیره‌ای مطرح کشور به ارائه تجربیات موفق خود در راه اندازی باشگاه مشتریان پرداخته و توانمندی‌های‌شان در حوزه اقتصادی و صنعتی را به نمایش گذاشتند.

از آنجا که در یک سال گذشته به خاطر همه گیری کووید ۱۹خرید آنلاین رشدی سرسام آور را تجربه کرده و مردم سراسر دنیا بیش از هر زمان دیگر اقلام مورد نیازشان را از طریق اینترنت و خرده فروشی‌های آنلاین تهیه کردند، رشد فروش در سایه همه‌گیری ویروس کرونا از دیگر رویکردهای ایران ریتیل شو امسال بود.

فروش کالا و خدمات به مصرف کنندگان که با نام خرده فروشی شناخته می‌شود از طریق کانال‌های مختلف توزیع و در میان طیف وسیعی از صنایع در حال رشد اتفاق می افتد. بازار خرده فروشی اکنون سهم قابل توجهی از اقتصاد جهانی را به خود اختصاص داده و طبق آمارها در سال ۲۰۲۰ میلادی، بالغ بر ۲۳ تریلیون دلار تراکنش مالی در این بازار انجام شده است.

 

مهندس شهبازی

 

درباره شرکت اسپات

شرکت اسپات یکی از زیرمجموعه های هلدینگ بزرگ گلرنگ است که در سال ۱۳۹۵ با هدف تامین و تجهیز فروشگاه های خرده فروشی تاسیس شد و به تدریج با گسترش حوزه فعالیت خود طراحی و تولید انواع تجهیزات نگهدارنده انبار و به ویژه انبارهای تجارت الکترونیک، خدمات حمل و نقل و لجستیک انبار و انبارداری را نیز به فهرست فعالیت های خود افزود. ارائه مشاوره در زمینه طراحی، تامین و تجهیز فروشگاه و انواع انبار و همچنین راه اندازی کسب و کار در زمینه خرده فروشی و برگزاری دوره های آموزشی در این زمینه از دیگر فعالیت های اسپات به شمار می رود. اسپات تاکنون پروژه های بزرگی چون تجهیز ۱۲۰۰ شعبه فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش را با موفقیت به انجام رسانده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *