اخبار و رویدادها

اولین حضور اسپات در دومین نمایشگاه مراکز خرید، مجتمع‌های تجاری، رویکردهای نوین صنعت خرده‌فروشی

دومین نمایشگاه تخصصی بین‌المللی مراکز خرید، مجتمع‌های تجاری، رویکردهای نوین صنعت خرده‌فروشی و صنایع وابسته ۵ تا ۸ دی‌ماه سال جاری در مرکز نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران با رعایت کلیه پروتکل‌های بهداشتی برگزار خواهد شد.

با توجه به آثار منفی شیوع بیماری کرونا بر اقتصاد جهانی و داخلی، صنعت خرده‌فروشی در روزهای سخت اخیر با افزایش اشتغال‌زایی و ایجاد شکوفایی اقتصادی توانسته عملکرد قابل قبولی در عرصه صنعت و اقتصاد در سطح کشور داشته باشد که با برگزاری این نمایشگاه می‌توان حاصل این اقدامات را مشاهده کرد.

به گزارش روابط عمومی اسپات، مرکز نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران از ۵ تا ۸ دی‌ماه امسال میزبان برگزاری دومین نمایشگاه تخصصی بین‌المللی مراکز خرید، مجتمع‌های تجاری، رویکردهای نوین صنعت خرده‌فروشی و صنایع وابسته خواهد بود. با توجه به شیوع موج جدید ویروس کرونا و لزوم حفظ سلامت بازدیدکنندگان و تیم اجرایی، این نمایشگاه با مجوز رسمی از ستاد ملی مبارزه با کرونا و شركت سهامي نمايشگاه ها وبا رعایت کلیه پروتکل‌های بهداشتی و با حضورمدعوین، فعالان و متخصصان این حوزه با دعوتنامه برگزار خواهد شد.

شرکت اسپات در این دوره از نمایشگاه تخصصی با ارائه محصولات و تجهیزات متنوع خود در صنعت تجهیزات فروشگاهی و فروشگاه های زنجیره ای، میزبان بازدیدکنندگان محترم خواهد بود.

از کلیه علاقه مندان و مشتریان محترم دعوت به عمل می آید تا در صورت تمایل از غرفه شرکت اسپات واقع در سالن 8 و 9 محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران بازدید به عمل آورند.

ساعات بازدید از 9 صبح لغایت 5 بعد از ظهر خواهد بود.

با توجه به محدودیت های اعلام شده از سوی ستاد برگزاری، لازم است کلیه میهمانان محترم هنگام ورود به محوطه نمایشگاه، کارت دعوت ها ویژه نمایشگاه را به همراه داشته باشند.

در صورت تمایل به حضور در نمایشگاه هر دو فایل دعوتنامه را از طریق لینک های زیر دانلود و دریافت نمایید.

دعوتنامه1

دعوتنامه2

همچنین میتوانید تصاویر زیر را ذخیره نموده و یا اسکرین شات تهیه نمایید.

منتظر دیدار شما هستیم.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *